Онлайн-консультант

Цегла облицювальна рвана LAND BRICK персик пустотіла

В наявності
8,95 грн
Колір: Персикова
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3,05 кг
Кількість штук на піддоні: 360 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Цегла облицювальна рвана LAND BRICK (Ленд БРІК) колір "персик" має гарну структурну лицьову поверхню і обладає високою маркою міцності.

Цегла облицювальна рвана LAND BRICK персик пустотіла

Персиковий колір цегли вважається одним з найбільш ніжних відтінків цього будівельного матеріалу. Ця цегла підійде для тих, хто хоче побудувати будинок в ексклюзивному проекті, який не матиме аналогів.

Цегла облицювальна рвана, що випускається заводом LAND BRICK (ЛЕНД БРІК), вже не один рік радує українців своєю красою і довговічністю. З неї побудовані сотні будинків і тисячі архітектурних елементів.

Рвана цегла хоч і має порожнисту структуру, але при цьому має високу міцність, характерною для якісних бетонних виробів. Вона не боїться сонця і морозів, а значить вона довговічна, адже ми прекрасно розуміємо, що Ви купуєте цеглу на все життя.
Марка міцності цегли М-200 характеризує її як найнадійніший будівельний матеріал, який не втрачає свого красивого зовнішнього вигляду в процесі експлуатації.

Наша компанія завжди допоможе здійснити доставку облицювальної цегли в будь-який регіон. Також ми допоможемо розрахувати орієнтовну кількість цегли, необхідну для будівництва Вашого будинку або паркану.

Відгуки Цегла облицювальна рвана LAND BRICK персик пустотіла

Залишити свій відгук


Колір
Персикова
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3,05 кг
Кількість штук на піддоні
360 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Пустотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.