Онлайн-консультант

Кришка на паркан Токіо чорна

В наявності
185,00 грн
Колір: Чорний
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 400х400 мм, 450х450 мм

Короткий опис

Кришка на паркан Токіо чорна гармонійно впишеться в екстер'єр Вашої ділянки і допоможе захистити Ваш паркан від снігу і дощу.

Чорна кришка на паркан Токіо - купити в Києві

Кришки на паркан застосовують для вирішення проблеми з надлишком вологи в бетонних колонах конструкції. Виробник LAND BRICK випустив лінійку товару з високими показниками стійкості до механічних пошкоджень, морозостійкості і міцності.

Такий виріб зможе додати японські нотки в екстер'єр будівлі. Огорожа з кришками на паркан «Токіо» будуть виглядати завершено і неординарно. Чорний колір відмінно доповнить паркани будівель будь-якого призначення так, як є універсальним відтінком, перевіреним роками.

Універсальність кришок на паркан забезпечена габаритними розмірами, які підходять до стандартних огорож. Чорний колір буде добре виглядати, якщо у Вас темний дах будинку.

Кришка може бути виготовлена ​​як в матовому, так і в лаковому варіантах. При покритті навершя лаком буде продовжений термін його експлуатації, а також кришка стає більш глянцевою і після кожного дощу виглядає як нова.

Володіючи високими якостями, бетонний ковпак Токіо багато років буде радувати Вас своїм цікавим зовнішнім виглядом.

Відгуки Кришка на паркан Токіо чорна

Залишити свій відгук


Колір
Чорний
Виробник
LAND BRICK
Розмір
400х400 мм, 450х450 мм

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.