Онлайн-консультант

Цегла Літос скеля жовта пустотіла

В наявності
17,95 грн
Колір: Жовта
Виробник: ЛИТОС
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3,05 кг
Кількість штук на піддоні: 360 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Цегла Літос скеля жовта пустотіла є дуже популярним будівельним матеріалом в Україні.

Ця цегла виробляється методом напівсухого пресування, тому її ще називають гіперпресована. Пустотіла цегла Літос жовтого кольору - це найбільш затребуваний штучний камінь, який вже не один рік радує українців своєю високою якістю і гарним естетичним зовнішнім виглядом.

Завдяки своєму природному природному жовтому відтінку, цегла Літос скеля вдало поєднується з іншими більш темними кольорами цегли. При цьому утворюється певна абстракція, яку для кожного клієнта підбирає архітектор при будівництві будинку або іншої будівлі.

Цегла Літос володіє відмінними фізико-хімічними властивостями, які сприяють її довголіттю. Будинки і паркани, побудовані з гіперпресованої цегли Літос, здатні простояти більше 100 років, не руйнуючись при цьому і зберігаючи свій гарний зовнішній вигляд.

Якість цієї цегли досягається шляхом використання у виробничому процесі натурального природного матеріалу ракушечнику, який видобувається в екологічно чистих зонах з надр нашої землі. Також до складу цегли Літос входить високоякісний цемент М-500, який не містить шкідливих домішок і безпечний для здоров'я людини.

Марка міцності цегли Літос стартує від М-200. Це характеризує її як надійний будівельний матеріал. Морозостійкість цегли досягає 100 циклів, а коефіцієнт водопоглинання мінімальний і становить близько 8-10%.

Купуючи цеглу Літос скеля жовту пустотілу, Ви забезпечите себе красивим і надійним будинком або ж міцним парканом на довгі роки.

Відгуки Цегла Літос скеля жовта пустотіла

Залишити свій відгук


Колір
Жовта
Виробник
ЛИТОС
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3,05 кг
Кількість штук на піддоні
360 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Пустотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.