Онлайн-консультант

Облицювальна цегла LAND BRICK червона скеля повнотіла

В наявності
19,95 грн
Колір: Червоний
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

У компанії А-ЦЕГЛА Ви можете замовити облицювальну цеглу LAND BRICK скелю червону повнотілу з доставкою по Києву та Україні. Замовлення на доставку приймаються при покупці цегли від 2000 штук.

Облицювальна цегла LAND BRICK (Ленд БРІК) червона скеля повнотіла

Червоний колір цегли прийшов до нас з глибин столітть і до цього дня вважається одним з найпопулярніших відтінків. Червона облицювальна цегла скеля LAND BRICK має цікавий червоний колір, в якому поєднуються нотки "вишні". Скеляста фактура додає гіперпресованій цеглі природну структуру, тому будь-яка будівля, побудована з неї, завжди буде виглядати розкішно.

Ложкову або ложково-тичкову цеглу застосовують для будівництва та облицювання різних архітектурних споруд - від малих до великих. При цьому червоний колір облицювальної цегли ЛЕНД БРІК можна поєднувати з іншими відтінками, що дозволить отримати цікаві колірні рішення.
Маючи високу міцність і морозостійкість, ця цегла прослужить Вам довгі десятиліття. А щоб зберегти первозданний зовнішній вигляд цегли Ви можете використовувати спеціальні гідрофобізатори, які не тільки захистять Ваші стіни, але і додадуть насиченості кольору цегли і навіть глянсову лицьову поверхню.
Купуючи червону облицювальну цеглу в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в якості продукції, що відвантажується і швидкості доставки до Вас на об'єкт.

Відгуки Облицювальна цегла LAND BRICK червона скеля повнотіла

Залишити свій відгук


Колір
Червоний
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.