Онлайн-консультант

Облицювальна цегла рвана LAND BRICK персикова повнотіла

В наявності
19,95 грн
Колір: Персикова
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Облицювальна цегла рвана персикового кольору - це унікальне колірне рішення для Вашого будинку або паркану. Вона міцна, довговічна і естетично красива. Ця цегла можна застосовуватися для будь-якого типу будівництва та облицювання.

Лицьова цегла рваний LAND BRICK персиковий повнотіла

Ця облицювальна цегла послужить відмінним оформленням екстер'єру Вашого будинку. Її незвичайний персиковий колір підкреслить індивідуальність будови, яка довгі роки буде демонструвати свою красу і виразність.

Лицьова цегла рвана ЛЕНД БРИК кольору "персик" має високу міцність і стійкий до агресивних дій навколишнього середовища. Вона застосовується для облицювання фасадів будівель, будівництва парканів і колон, а також використовується в багатоповерховому будівництві.

Завдяки тому, що цегла повнотіла, вона не лопається і не стріляє, на відміну від керамічної цегли. Її колір досить стійкий до ультрафіолету, так як цегла виробляється з якісних пігментів для бетону німецької торгової марки Байферрокс.

Доставка облицювальної рваної цегли здійснюється оптом по всій Україні і розраховується індивідуально для кожного регіону.

Відгуки Облицювальна цегла рвана LAND BRICK персикова повнотіла

Залишити свій відгук


Колір
Персикова
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.