Онлайн-консультант

Облицювальна цегла LAND BRICK скеля жовта повнотіла

В наявності
19,95 грн
Колір: Жовта
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Облицювальна цегла LAND BRICK (ЛЕНД БРИК) скеля жовта - це цегла високої якості, яка має прекрасний зовнішній вигляд.

Облицювальна цегла LAND BRICK (Ленд БРІК) скеля жовтого кольору повнотіла

Ця цегла виробляється методом напівсухого гіперпресування і застосовується для облицювання фасадів будівель і парканів. Вона має високу марку міцності і це є одним з позитивних факторів, що впливають на довговічність цегли. Виготовляється жовта цегла скеля з високоякісних компонентів, які не завдають шкоди людині.

Цегла скеля або, як її ще називають «рвана цегла», доставляється оптом по всій території України. Вона щільно упакована на піддони, що дозволяє транспортувати її на далекі відстані.
Жовта цегла LAND BRICK скеля має рвану лицьову поверхню і однорідний жовтий колір. Будинки, побудовані з неї, мають неперевершений зовнішній вигляд і асоціюються з будівлями з натурального дикого каменю.
Жовта цегла скеля легко комбінується з іншими відтінками цегли, а також з іншими будівельними оздоблювальними матеріалами. Наприклад, якщо у Вас побудований паркан з коричневого профнастилу, то стовпчики можна побудувати з ложкових-тичкової рваної жовтої цегли. Причому весь стовп в діаметрі матиме скелясту фактуру.
Рвана цегла скеля підрозділяється на ложкову (застосовується, в основному, для фасадів будівель і парканів) і ложково-тичкову (використовується для зведення колон та обрамлень вікон).
Купити облицювальну цеглу Ленд БРІК скеля Ви можете, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або під'їхати до нас в офіс і ознайомитися з виставковими зразками продукції.
Ціна на облицювальну цеглу скеля в кожному регіоні буде різною. Це залежить від віддаленості об'єкта від нашого заводу. Чим далі знаходиться об'єкт, тим вище вартість цегли. Але завдяки налагодженій логістиці ми допоможемо доставити цеглу оптом в будь-який регіон України попутним транспортом, щоб уникнути додаткових витрат.

Відгуки Облицювальна цегла LAND BRICK скеля жовта повнотіла

Залишити свій відгук


Колір
Жовта
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.