Онлайн-консультант

Облицювальна цегла LAND BRICK коричнева скеля повнотіла

В наявності
19,95 грн
Колір: Коричнева
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Коричнева облицювальна цегла LAND BRICK (ЛЭНД БРИК) , що володіє високою якістю і гарним зовнішнім виглядом, застосовується для облицювання будівель і парканів.

Коричнева цегла скеля торгової марки LAND BRICK ідеально підійде для оформлення колон огорожі і її прольотів, а також для облицювання фасадів будівель будь-якого типу. Цегла має високі технічні показники, які безпосередньо впливають на його довголіття.

Для стовпчиків огорожі ідеально підійде ложковом-тичкова цегла, а для будівництва основної частини паркану використовується ложкова цегла з однією довгою лицьовою стороною.

Облицювальна цегла скеля коричнева дуже добре гармонує зі світлими відтінками цегли, особливо з жовтим і слоновою кісткою.

Кладку такої цегли потрібно проводити на звичайний цементний розчин або спеціальну кладочну суміш, яка може бути кольоровою, на відміну від коричневої. Особливо слід звертати увагу на якість розчину або суміші, щоб в подальшому на цеглі не утворювалися сольові відкладення.

Наша компанія здійснює доставку облицювальної цегли по всій території України. В основному, доставка здійснюється оптом при покупці "фуронорми". Вартість перевезення в кожен регіон обмовляється індивідуально.

Відгуки Облицювальна цегла LAND BRICK коричнева скеля повнотіла

Залишити свій відгук


Колір
Коричнева
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.