Онлайн-консультант

Облицювальна цегла LAND BRICK рвана скеля слонова кістка повнотіла

В наявності
24,95 грн
Колір: Слонова кістка
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Облицювальну цеглу скеля або, як її ще називають рвана цегла, застосовують для зовнішнього облицювання будинків, комерційної нерухомості, парканів, а також використовують в багатоповерховому будівництві. Торгова марка ЛЕНД БРИК.

Облицовочный кирпич LAND BRICK рваный скала слоновая кость полнотелый

Представляємо Вашій увазі легендарну облицювальну цеглу скеля, рвану колір слонова кістка, яка виготовлена на високоякісному білому цементі.

Це цегла підвищеної міцності (так як виробляється на білому цементі), яка має унікальний відтінок слонової кістки. Сфера її застосування настільки широка, що зачіпає навіть оформлення елементів в ландшафтному дизайні.

Завдяки високоякісним складовим компонентам рвана повнотіла цегла має марку міцності М-350. Можна точно стверджувати, що будинки, побудовані з неї, простоять сотню років.
Дуже виразно і яскраво виглядає комбінація цегли слонова кістка з темними відтінками - коричневим або чорним. Також варто відмітити, що цегла володіє низьким водопоглинанням і високим коефіцієнтом морозостійкості.

Купити облицювальну цеглу скеля рваний камінь Ви можете, зробивши замовлення по телефону або приїхавши до нас в офіс, який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13.

Відгуки Облицювальна цегла LAND BRICK рвана скеля слонова кістка повнотіла

Залишити свій відгук


Колір
Слонова кістка
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.