Онлайн-консультант

Облицювальна цегла слонова кістка рвана скеля LAND BRICK порожниста

В наявності
23,95 грн
Колір: Слонова кістка
Виробник: LAND BRICK
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3,05 кг
Кількість штук на піддоні: 360 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Лицьова цегла колір слонова кістка виробляється з екологічно чистої сировини і володіє підвищеними характеристиками міцності.

Облицювальна цегла слонова кістка рвана скеля LAND BRICK порожниста

Пустотіла облицювальна цегла скеля рваний камінь переважно використовується для будівництва будинків зі слабким фундаментом, так як вона має відносно невелику вагу, але при цьому має марку міцності М-250. Таку міцність цегла отримує завдяки використанню білого цементу, який є її основним компонентом.
Особливу увагу заслуговує ексклюзивний колір цегли - слонова кістка. Це дійсно ніжний відтінок для справжніх цінителів архітектурних цінностей. Переважно, для розведення загальної маси кольору, поєднувати цю цеглину з темними кольорами: коричневим, чорним або бордовим.

Цегла має витончену скелясту лицьову фактуру, яка виглядає як натуральний дикий рваний камінь. У стародавні часи можна було побачити будови з натурального каменю, які імітували цегляну кладку з рифленою фактурою.

Лицьова цегла рвана скеля має товсті стінки, тому сміливо можна виключити виникнення мікротріщин і сколів в процесі експлуатації. І ще, якщо використовувати якісний розчин, то Ви уникнете появи солей або висолів, так як сам цегла солі не виділяє.

Купити облицювальну цеглу слонова кістка рвану можна як в Києві, так і по всій Україні. Ми доставляємо цеглу оптом, а вартість перевезення обмовляється індивідуально для кожного регіону.
Ціна на облицювальну цеглу слонова кістка формується в залежності від віддаленості об'єкта від заводу виробника. Наш завод знаходиться у Вінницькій області прямо на сировинному кар'єрі. Відповідно доставка цегли прораховується саме з цієї точки.

Якщо Ви надумали купити нашу цеглу, то є кілька варіантів покупки: замовити по телефону і оплатити безготівковим розрахунком; приїхати до нас в офіс і вживу помацати продукцію і оформити замовлення.

Відгуки Облицювальна цегла слонова кістка рвана скеля LAND BRICK порожниста

Залишити свій відгук


Колір
Слонова кістка
Виробник
LAND BRICK
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3,05 кг
Кількість штук на піддоні
360 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Пустотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.