Онлайн-консультант

Цегла Фагот фінська (скеля, рвана) жовта

В наявності
19,95 грн
Колір: Жовта
Виробник: ФАГОТ
Розмір: 250х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.5 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Цегла Фагот фінська (скеля, рвана) жовта має унікальну скелясту фактуру, отриману в результаті обробки механічного відколу.

Як правильно купити цеглу Фагот фінську (скеля, рваний) жовту

Ця ексклюзивна цегла вже давно заслужила довіру українців у всіх містах країни. Завдяки своїй унікальній лицьовій фактурі з неї виходять гарні фасади будівель і граціозні, величні паркани. Також її застосовують для створення окремих архітектурних елементів, таких як мангали, стовпчики, альтанки, барбекю, клумби і навіть використовують в деяких варіантах ландшафтного дизайну.

Цегла Фагот з рваною фактурою має високу марку міцності, низький коефіцієнт водопоглинання і високу морозостійкість. Всі ці якості цегли позитивно позначаються на її довголітті. Будинки і паркани, побудовані з неї, можуть простояти в будь-яких кліматичних умовах понад 100 років.

Лицьова цегла Фагот рвана, скеля жовтого кольору чудово поєднується з іншими відтінками цегли і гармонує з іншими особовими фактурами. Завдяки цьому Ви можете в підсумку отримати досить незвичайні комбінації будівель, що відрізняються від Ваших сусідів.

У нас Ви можете купити цеглу Фагот фінську (рвана, скеля) по найприємнішою ціною, так як ми здійснюємо безпосередньо прямі поставки без участі посередників.

Ціна на рвану цеглу Фагот в Києві і Україні може бути різною, так як формується в залежності від міста доставки і кількості замовленої цегли.

Відгуки Цегла Фагот фінська (скеля, рвана) жовта

Залишити свій відгук


Колір
Жовта
Виробник
ФАГОТ
Розмір
250х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.5 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.