Онлайн-консультант

Цегла Фагот фінська американка (половинка) жовта

В наявності
11,95 грн
Колір: Жовта
Виробник: ФАГОТ
Розмір: 250х55х65 мм (половинка)
Вага: 2,0 кг
Кількість штук на піддоні: 624 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Цегла Фагот фінська американка (половинка) жовта вважається однією з найпопулярніших і найдоступніших видів цегли з рельєфною фактурою.

Де і як застосовується цегла Фагот фінська американка (половинка) жовта

Ця цегла вважається 'економ варіантом' при облицюванні будинку. Вона має менші розміри і, відповідно, меншу вартість. Але при всьому при цьому будинки, побудовані з цієї цегли, виглядають так само, як і із повноцінної цегли, адже лицьова сторона у неї має розміри стандартної цегли.

Цегла Фагот американка (половинка) застосовується в будівництві не тільки для економії коштів. Найчастіше її використовують, коли будівля має недостатньо міцний фундамент. Сам цегла має меншу вагу, на відміну від цільного, а, отже, не створює особливе навантаження на фундамент будинку.

Її приємна скеляста фактура повністю імітує природний дикий камінь. Тому будинок з цієї цегли виглядає незвично і віддає трохи старовинним дизайном. Також її легко поєднувати з гладкою класикою, виділяючи при цьому окремі частини свого будинку.

Жовтий колір цегли Фагот здавна вважається класичним і найпопулярнішим. Він добре гармонує з темними відтінками будь облицювальної продукції.

Цегла Фагот половинка ні в якому разі не поступається за якісними характеристиками стандартній цеглі, так як вона виробляється з тих же компонентів, що і цегла звичайного розміру. Її марка міцності перевищує М-200 і дозволяє цеглі простояти не один десяток років, зберігаючи при цьому свій первинний зовнішній вигляд.

Жовта цегла Фагот не вигоряє на сонці, тому що складається з натуральної жовтої сировини черепашнику, який, в свою чергу, не має шкідливих домішок і повністю безпечно для здоров'я господарів і оточуючих.

Ціна на цеглу Фагот американку дешевше. І це зрозуміло - адже для його виробництва використовується майже в 2 рази менше сировинних компонентів.

Ми пропонуємо купити цеглу Фагот за найвигіднішою для Вас вартості з доставкою до Вас на ділянку.

Відгуки Цегла Фагот фінська американка (половинка) жовта

Залишити свій відгук


Колір
Жовта
Виробник
ФАГОТ
Розмір
250х55х65 мм (половинка)
Вага
2,0 кг
Кількість штук на піддоні
624 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.