Онлайн-консультант

Тротуарна плитка

На сторінку:
Сортування:
Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм сіра

270,00 грн

Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм сіра
Колір:Сірий
Виробник:LAND BRICK
Розмір:300х300х30 мм
Вага:55 кг
Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм червона

310,00 грн

Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм червона
Колір:Червоний
Виробник:LAND BRICK
Розмір:300х300х30 мм
Вага:55 кг
Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм коричнева

310,00 грн

Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм коричнева
Колір:Коричнева
Виробник:LAND BRICK
Вага:55 кг
Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм жовта

310,00 грн

Тротуарна плитка Хмаринка 300х300х30 мм жовта
Колір:Жовта
Виробник:LAND BRICK
Розмір:300х300х30 мм
Вага:55 кг
Тротуарна плитка

Купити тротуарну плитку від виробника в Києві

Щоб забезпечити привабливий зовнішній вигляд і міцність для алей, доріг, тротуарів, дворів на приватній території, паркових зон і великих вулиць використовують тротуарну плитку. Вона являє собою фігурні елементи мощення або бруківку, які відрізняються зовнішнім дизайном, розмірами і товщиною. Ці параметри враховують при покупці виробу.

Перш за все будівельний матеріал ділять на дві категорії:

  1. Натуральний. Виріб роблять із застосуванням природного каменю.
  2. Штучний. До складу входить глиняні суміші, цемент, бетон і навіть крихта гуми.

Найчастіше, тротуарну плитку застосовують для декорування пішохідних доріг, а рідше - для транспортних шляхів. Також широко використовують при будівництві парків, скверів та інших громадських місць. У житловому будівництві плитку активно додають в якості декору навколо будинку. Власники кафе чи магазинів вважають за краще оформляти вхідні групи, додаючи стежки з тротуарної плитки цікавою конфігурації.

Переваги

  • широкий вибір розмірів, які впливають на область застосування;
  • Багато рівнів стійкості до морозів, які змінюються від F100 до F300;
  • Виріб служить багато років, при цьому не псується;
  • Різні варіанти поглинання води, що дозволяє вибрати плитку для застосування на будь-яких ділянках;
  • Міцність, яка допускає окремі види плитки до витримки великих навантажень;
  • Великий асортимент форм і кольорів для підбору ідеального варіанту.

Різноманітність

Широкий асортимент такого матеріал дозволяє вибрати ідеальний варіант для певної ситуації. Кожен вид відрізняється особливими характеристиками, міцністю і конфігурацією. Розглянемо найбільш поширені види тротуарної плитки.

Сировина для виробництва

Перш за все класифікують будівельний матеріал в залежності від використовуваного сировини. Бруківка з застосуванням натурального каменю включає до свого складу граніт, діабаз, мармур, базальт і осколковий піщаник - це не весь перелік можливого натуральної сировини.

Тривалим терміном служби відрізняється клінкерна бруківка. До її складу входить різноманітні сорти глини, яка відноситься до тугоплавких типу. Також виділяють плитку з бетону, яка відрізняються додаванням піску і пігментів фарби. Меншим попитом користується плитка з гумової крихти, яку беруть з непридатних покришок для авто.

Продуктивні тонкощі

Виділяють три основні методи виробництва тротуарної плитки:

  1. Вібролиття. Метод передбачає застосування пластикових форм. Після висихання в них вироби, його викладають в тепле місце. Там зберігають матеріал не більше трьох діб. В результаті отримують широкий вибір продукції, яка відрізняється рівною і глянсовою поверхнею. Попит на вироби обгрунтований якістю, стійкістю до низьких температур і міцністю. Також виділяють можливість вибору різноманітних відтінків даного будівельного матеріалу.
  2. Вібропресування. Включає в себе використання прес-форм. У них заливають необхідні суміші, виставляючи на спеціальні вібруючі платформи. В результаті виробники випускають матеріал у великій кількості за рахунок повністю автоматизованого процесу виробництва.
  3. Гіперпресування. Відрізняється даний метод застосуванням ущільнених сумішей бетону. Їх обробляють при впливі високих температур, надаючи необхідну форму і розмір. Такі вироби характеризуються підвищеною міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Спосіб застосування

Вироби, які випускають товщиною до 40 міліметрів, використовують при укладанні покриттів для пішоходів. Облаштування покриттів змішаного типу (для пішоходів і автомобілів) вимагає товщину тротуарної плитки до 80 міліметрів. Великий будівельний матеріал, товщиною в 100 і 120 міліметрів, застосовують для автомобільних доріг і покриттів з високим навантаженням, відповідно.

Фактурність шару

Великим попитом користуються будівельні матеріали з гладким верхнім покриттям. Такий виріб не тільки красиве, а й міцне. Гладка плитка більш слизька, тому вважається травмоопасной в погану погоду.

Шорстку форму отримують в результаті застосування додаткового етапу в процесі виробництва, який «псує» зовнішній шар, роблячи його шорстким. Виріб піддається фрезерованию і розмиву. На виході виходить матеріал ідеальний для укладання на вулицях.

Форма виробу

Основні риси бруківки - це стандартні геометрична форма, наприклад, квадрат або прямокутник. У категорію такої плитки відносяться окремі види штучного і натурального матеріалу. З їх допомогою створюють класичний і стриманий екстер'єр вулиць.

Цікавою «родзинкою» стануть фігурні елементи мощення - це особливий вид плитки, який відрізняється нестандартними формами. Вона може бути круглої, багатокутної і навіть у вигляді ромба. Таким виробом облагороджують сквери, парки і фасади будь-якого закладу.

Достаток кольорів

Стандартним варіантом тротуарної плитки вважається незабарвлений. Сюди відносяться матеріали з натуральних компонентів. До складу такого виробу не додають барвників, залишаючи природний колір. Це все відтінки сірого, які створять непоказний екстер'єр.

Одноколірні варіанти представлені плиткою з бетону або гумової крихти. При виробництві використовують один відтінок колірного пігменту, який повністю забарвлює кожну плитку. Кольори можуть бути різними: жовтий, червоний, зелений, коричневий і так далі.

Багатобарвна плитка широко використовується для створення унікальних малюнків. В результаті отримують неординарні будівельні рішення. У магазині можна зустріти варіанти з декількома комбінаціями, наприклад, червоний, жовтий і коричневий.

Важливі моменти процесу укладання

Правильність укладання впливає на термін експлуатації. Перш за все вибирають розчин, який може бути представлений цементом або його сухою сумішшю. Необхідно забезпечити підстильний шар. Для нього застосовують щебінку, пісок або домішки піску з цементом. Такий «шматочок» повинен займати від 3 до 20 сантиметрів. Значення залежить від передбачуваного навантаження на тротуарну плитку. Сама укладання проводиться вручну або за допомогою спеціального обладнання.