Онлайн-консультант

Будинок з цегли

Кожна людина мріє про максимально захищене, довговічне і комфортне житло. Уява малює ідилічну картину: оточений садом затишний будиночок поблискує на сонці яскравою дахом. У ньому приємно збиратися з рідними і друзями, сюди тягне після насиченого подіями дня і саме таке сімейне гніздечко хочеться залишити онукам і правнукам.

 

Цегляний будинок

 

Надійний будинок з цегли, побудований з облицювальної цегли LAND BRICK (ЛЕНД БРІК) - це втілення безпеки і практичності. Наш цегла має колосальний тривалий термін експлуатації і висока якість виробів. Ми незмінно пропонуємо широкий асортимент продукції, на який встановили цілком помірні ціни, і це вже оцінили десятки задоволених клієнтів.

 

Будинок із цегли

 

Переваги цегляних будинків.


Будинки, побудовані з цегли, можуть похвалитися цілою низкою незаперечних переваг, серед яких:

- Екологічність. Традиційний цегла - матеріал з обпаленої глини або ж гіперпрессованна цегла, яка не містить ніяких домішок, шкідливих і небезпечних для людей і навколишнього середовища. Будівлі з неї «дихають», в них формується і зберігається сприятливий мікроклімат, що особливо важливо тим, хто страждає від алергії.

- Пожежна безпека. Цегла є будівельним матеріалом з високим класом вогнестійкості, і будівлі з нього практично не схильні до займання і термічному впливу.

- Стійкість до негативних впливів. Споруди з цього матеріалу характеризуються високою стійкістю до снігу, граду, ураганному вітрі. Вони не деформуються, не розтріскуються і не розколюються під палючим сонцем, в сильний мороз і під проливним дощем

- Висока звуко-, шумо-і теплоізоляція. Будинок з цегли стане справжньою фортецею: в ньому буде тепло і спокійно, вас не потривожить шум з вулиці.

- Стійкість до впливу шкідників. На цьому будівельному матеріалі не заводяться мікроорганізми, цвіль і грибки, його не погризли щури і миші.

- Довговічність. Такі споруди, призначені для постійного проживання, можуть простояти без єдиної реконструкції більше ста років, залишаючись гарними зовні і цілими зсередини.

- Різноманітність конфігурацій. Цегла є бруском невеликого розміру, які можна укладати по-різному. Завдяки цьому будови з нього можуть мати будь-яку форму - все залежить від побажань замовника і фантазії проектувальника. Можна звести як ефектне напівкругле, так і респектабельне будинок в класичному стилі.

- Можливість різноманітної обробки стін.
За бажанням і відповідно до власних уподобань клієнта стіни житла можна облицьовувати плиткою з натуральних або штучних матеріалів, прикрасити ліпниною, покрити штукатуркою будь-якої фактури і кольору.
Це зробить цегляні будинки по-справжньому унікальними.

 

Будинок із цегли Фагот

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете скористатися перевагами співпраці з надійним партнером:

- грамотний прорахунок необхідної кількості цегли для будівництва;

- підбір варіантів кладки на основі наданих зразків;

- розрахунок доставки цегли прямо до Вас на об'єкт;

- знижки для постійних і оптових клієнтів, а також спеціальні умови співпраці для дилерів;

- гарантія якості відвантаженої продукції, яка підтверджена відповідними документами;

- з вами будуть працювати досвідчені професіонали, які досконало знають свою справу.


Все це дозволяє нам гарантувати високу якість проведення поставок співробітниками компанії А-ЦЕГЛА. Будемо раді звести будинок вашої мрії!