Онлайн-консультант

Бруківка гранітна

На сторінку:
Сортування:
Бруківка гранітна колота габро

185,00 грн

Бруківка гранітна колота габро
Колір:Темно-сірий
Виробник:LAND BRICK
Розмір:10х10х5 см
Бруківка гранітна

Гранітна бруківка: особливості, застосування і правила монтажу

Бруківка зроблена з граніту і використовується під час укладання проїжджої частини, тротуару та доріжки, і формування естетично приємних фасадів. Це екологічно чистий матеріал, який забезпечить не тільки практичність, але і довголіття дороги. Гранітну бруківку неможливо замінити іншим матеріалом. Тому він є настільки цінним і популярним матеріалом. Для Європи бруківка зроблена з граніту, вже давно стала візитною карткою, оскільки старі міста Польщі, Франції та Німеччини, сформовані саме їй.

Застосування

Гранітна бруківка додає місцевості мальовничості. Її можна по-різному формувати, що дозволяє укладати будь-яким чином. Вона створює неповторний дизайн і доповнює архітектуру міста. Колись використовувався будь-який матеріал, навіть дерево, для формування доріг і вулиць, але зараз це місце зайняла гранітна бруківка.

Бруківка почалася використовуватися в попередньому столітті. Завдяки своїм якостям і красі, вона є хорошим рішенням, щоб створити надійне покриті, яке при цьому додасть вишуканості.

В сучасності бруківка використовується для того, щоб зробити надійне і довговічне покриття, яке несе елемент декору. Завдяки тому, що гранітні камені можуть бути різного розміру, форм і кольору, бруківкою формується поверхню, яка не тільки красива, але і стійка до впливу зовнішнього середовища. Будівельний матеріал захищений від втрати кольору і механічних пошкоджень.

Вона не піддається окисленню, тиску, вібрації і ударних навантажень. Зараз, коли люди почали купувати все більше приватних будинків, гранітна бруківка стала ще більш популярніший. Доріжки садів, присадибних ділянок, під'їзна дорога - це все, безумовно, прикрасить і зробить більш надійним і більш престижним вашу ділянку. Середньому терміном придатності для бетону є термін в 8-10 років, в той же час як бруківка може виглядати як нова протягом десятиліть.

Класифікація гранітної бруківки

 • Повно пиляна - поверхня рівна, без шорсткості, ідеальна геометрія, все каміння однакові;
 • Колота - поверхня колота й нерівна, має різні розміри і форми; Пиляного-колота - в більшості сторін рівна, але має одну або дві сторони, які відрізняються від всіх інших;
 • Колото-пиляна - майже всі сторони не рівні, і лише одна з них гладка;
 • Опрацьовано високою температурою - за допомогою температури поверхню бруківки стає шорсткою;
 • Бучардовану - поверхня стає шорсткою завдяки механічній дії;
 • Галтованная - каменю надається потрібна форма завдяки шліфовці. 

Бруківка гранітна відрізняється формою і товщиною, назви можуть бути різні, але незмінним залишається розмір: 50х50х50, 70х70х70, 100х100х100, 200х100х50, 250х100х100. Є так само, велика варіація кольорів, які ви можете використовувати.

Гранітна бруківка застосовується під час робіт з садовими доріжками, клумбами, внутрішнього двору заміського будинку, майданчиками перед центральним входом, територією навколо відкритого басейну і так далі.

Чому краще вибрати гранітну бруківку?

 • Завдяки покриттю з бруківки, вода не накопичується на поверхні, а просочується між камінням.
 • Це найкраще рішення для екології, оскільки матеріал є повністю органічним і не несе шкоди для навколишнього середовища. Не містить токсинів і інших шкідливих елементів, які виділяються в землю і повітря.
 • Не псується з часом. Гранітна бруківка - це довговічний продукт, який завдяки своїм якостям може не псується десятиліттями. У старих містах Європи, є місця, де до сих пір дороги сформовані бруківкою сотню років тому.
 • При проведенні внутрішньо-земляних робіт, плитку легко демонтувати і встановити назад. Що є дуже вигідно, оскільки не потрібно купувати її повторно.
 • Висока стійкість до перепаду температури, добре витримує велику вологість, вібростійке і не піддається механічних пошкоджень.

Монтаж будівельного матеріалу

Перед початком робіт з укладання бруківки потрібно провести дослідження, яке врахує щільність грунту, наявність техногенних вібрацій в районі будівництва, можливість міжсезонних переміщень і інші особливості, які можуть вплинути, як під час роботи, так і після. Потрібно враховувати навантаження, яка відбудеться після того, як покладуть бруківку.

Перед тим як приступити до роботи, майданчик потрібно бетонувати або засипати щебенем. Ви повинні самі визначитися, що вибрати. Але рекомендуємо другий варіант - він менш витратний, але більш ефективний. Але все ж, краще прислухайтеся до майстра, адже багато залежить від особливостей місцезнаходження.

Кожен брусок, окремо лягає на поверхню, і притискають гумовим молотком. Між бруківки потрібно залишати невелику щілину, це допоможе водовідведення і так бруківка буде триматися міцніше. Якщо формуєте орнамент - відстань між ними має бути більше. Після того, як ви сформували свій візерунок, або просто поклали бруківку так як вам потрібно, заповніть всі щілини, сумішшю, яка буде тримати бруківку разом.

Після цього полийте водою всю поверхню. І залиште на 10 днів, переконайтеся, щоб бруківка не піддавалася механічному впливу (тобто ніхто з нею не ходив і не їздив). Протягом 10 днів суміш ще не повністю застигла що може пошкодити цілісність бруківки. (Час може змінюватися від типу бруківки і суміші)

Рекомендується: найняти професіоналів і використовувати кращу суміш для укладання бруківки. Це збереже вам гроші в майбутньому.

Якщо сумніваєтеся, що ви хочете бачити на своєму задньому дворі, біля фонтану або квітів, то неодмінно повинні вибрати гранітну бруківку, яка дозволить не тільки створити неповторний ансамбль архітектурних елементів, але і буде служити багато років. Це елітне покриті принесе вишуканість формуючи мальовничість і благородство. Це вкладення ніколи не змусить вас образиться. Адже бруківка, зроблена з граніту - це перш за все надійність, краса і вишуканість.