Онлайн-консультант

Цегла або бетон? Вибираємо облицювальний матеріал

Цегла і бетон до недавнього часу були пов'язані тільки з інтер'єрами, оформленими в індустріальному стилі, які своїм простим і функціональним видом відповідали зовнішньому вигляду занедбаних фабрик. Уже кілька сезонів ці матеріали стали просто трендом дизайну, яка діє на багатьох стилях. Виходить, що з їх допомогою можна влаштувати затишний куточок, повний домашнього тепла, яскравий інтер'єр, натхненний Скандинавією, а також елегантне простір в дусі сучасного мінімалізму.


Затишок цегли і мінімалізм бетону, тобто різні особи вітальні

 

Декоративна цегла


Весь салон в цеглі або бетоні - це рішення тільки для сміливих власників приміщень з великою площею, в яких немає занепокоєння з приводу оптичного зменшення простору. В інших випадках ці матеріали краще підходять для однієї стіни або її фрагмента. Цегла ніде не буде виглядати так затишно, як біля каміна. Особливо це в традиційному червоному кольорі ідеально вводить в теплу атмосферу цієї частини кімнати.


Бетонні плити - це надійний спосіб організувати сучасну вітальню в мінімалістському стилі. М'який, сірий колір і гладка поверхня бетону відмінно підійде для економного декору. Якщо нам подобається його оригінальна естетика, але ми хочемо трохи утеплити суворе обличчя плит, відмінним вибором буде дерево. Меблі, стільниці, панелі і аксесуари в теплому відтінку дерева прекрасно справлятися з, здавалося б, недружнім виглядом бетону.


Кухня по-скандинавськи в цеглі і бетоні

 

Бетонна цегла


Кухня в світлих тонах - це не дарма наш улюблений варіант. Білі меблі не тільки виглядають ефектно, але і підштовхують, щоб тримали їх в чистоті. Світлі стіни і підлоги, в свою чергу, візуально збільшують інтер'єри. Один із способів зробити гарне різноманітність поверхні стін - прикласти до них гладкі декоративні бетонні плити. Це матеріал, який підкреслить мінімалістський аспект нашої скандинавської кухні, і привнесе в нього легкий тон елегантності. Крім того, архітектурний бетон - це матеріал, про чудових якостях якої можна сказати: практична висока міцність, довговічність, зносостійкість і легкість в підтримці його в чистоті. Таким чином, ми можемо успішно застосувати його в кімнаті, такий як кухня, де він буде служити нам протягом багатьох років.


Оригінальна ванна кімната двома способами

 

Лицьова цегла


Ванна кімната в бетоні або цеглині? Кожен з цих матеріалів - це надійний рецепт унікальності і екстравагантності інтер'єру. Варто більш детально розглянути ефекти, які ми можемо досягти з їх допомогою. Бетонні плити у ванній кімнаті підкреслять її стерильний і елегантний характер, завдяки ідеально гладкій поверхні і нейтрального білого кольору. Це також відмінна база для вибору різних доповнень. Відмінно буде з ним гармоніювати:

  • дерево
  • текстиль яскравих кольорів
  • і навіть ... живі рослини!

В оригінальній ванній кімнаті будь несподіваний елемент досягне бажаного. Архітектурний бетон - це матеріал, який любить грати зі своєю формою. Пластини можуть приймати не тільки форму класичних прямокутників, а й геометричних хрестів, або ж більш химерних головоломок. Ванна кімната, прикрашена таким незвичайним чином, ніколи нам не набридне.


Бетон і цегла - це матеріали, що застосовуються в багатьох оформленнях вітальні, кухні або ванної кімнати. Перший найкраще підходить при оформленні інтер'єру в строгому, мінімалістському стилі, повному сучасний дух. Цегла, в свою чергу, ідеально гармонує з затишними просторами, характерними для скандинавського або класичного стилю. У супроводі відповідних матеріалів і квітів, а також з використанням певних добавок, ми можемо повністю змінити типове обличчя бетону або цегли, аранжуємо єдиний в своєму роді інтер'єр, який ми не зустрінемо ні в жодному іншому будинку.