Онлайн-консультант

Цегла Фагот фінська тичкова жовта

В наявності
19,95 грн
Колір: Жовта
Виробник: ФАГОТ
Розмір: 230х100х65 мм (одинарна)
Вага: 3.3 кг
Кількість штук на піддоні: 390 шт
Вид цегли: Гиперпресована

Короткий опис

Цегла Фагот фінська тичкова жовта застосовується для будівництва стовпів паркану будь-якої складності.

Цегла Фагот фінська тичкова жовта ідеально підійде для будівництва забірних стовпів і зведення колон. Її жовтий колір відмінно гармонує з темними відтінками, насичуючи екстер'єр різноманітністю.

Цегла Фагот виготовлена з екологічно чистих матеріалів і безпечна для оточуючих. Вона має високу марку міцності, завдяки якій Ваш паркан простоїть десятки років, радуючи Вас і сусідів.

Цегла для стовпів паркану з рельєфною поверхнею може і виглядає досить 'м'яко', але в той же час вона має високу міцність М-400. Також їй властиві низьке водопоглинання і висока морозостійкість.

Цей унікальний і красивий будівельний матеріал використовується в сфері будівництва більше 20 років і зарекомендував себе як надійний і високоякісний облицювальний матеріал. З неї побудовані тисячі заборів, які до цього дня радують своїх господарів витонченої красою.

Наша компанія доставляє облицювальну цеглу Фагот по всій Україні. У нас Ви зможете купити цеглу Фагот за найкращою ціною, так як ми здійснюємо доставку по вартості, нижче заводської.

Відгуки Цегла Фагот фінська тичкова жовта

Залишити свій відгук


Колір
Жовта
Виробник
ФАГОТ
Розмір
230х100х65 мм (одинарна)
Вага
3.3 кг
Кількість штук на піддоні
390 шт
Вид цегли
Гиперпресована
Тип цегли
Повнотіла
Лицьова поверхня
Рвана, скеля

Доставка здійснюється транспортними компаніями або попутним вантажем по всій Україні.