Онлайн-консультант

Застосування облицювальної цегли

Лицьова цегла найчастіше використовується для будівництва будівель і зовнішньої обробки будівель. У неї є маса позитивних характеристик:
• висока вологостійкість, що зводить на "ні" вплив води;
• висока міцність, в порівнянні з іншими матеріалами;
• не схильна до вигоряння;
• не реагує на різницю температур;
• зберігає колір з моменту укладання і навіть протягом декількох десятків років експлуатації.

Однією з головних переваг є відсутність будь-яких додаткових технологічних особливостей, після яких вона може втратити свій презентабельний зовнішній вигляд.

Застосування облицювальної цегли

Класифікація облицювальної цегли:
1. Керамічна - самий універсальний тип цегли. Найчастіше проводиться з обробленої натуральної глини. Активно використовується при будівництві камінів, печей, а також в облицюванні споруд і будинків. Для цього вона повинна бути стійкою до зовнішніх чинників без втрати своїх першорядних властивостей. За типом буває рифленою і гладкою. За внутрішньою будовою може бути як повнотілою, так і порожнистою, що майже не позначається на її якості.
2. Клінкерна - вид облицювальної цегли, що володіє максимальною міцністю, тому як створюється при максимально високих температурах. Виходячи з цього, є найдорожчою серед усіх видів і використовується виключно для того, щоб підтримувати важкі конструкції. Для більшої ефективності при кладці використовують розчин підвищеної жорсткості через слабке вологопоглинання.
3. Гіперпрессована. Виготовляється без звичного випалу тільки з використанням важкого преса. У її склад входить вапняк, змішаний з цементом і різні добавки, переважно колірні. За зовнішнім виглядом нагадує натуральний камінь. Але матеріал разом з високою міцністю не здатний довгий час зберігати температуру всередині приміщення, потрібно будь-яка теплоізоляція.
4. Цегла ручного формування найчастіше використовується при реставрації фасадів і будівель. Переважно виготовляється під замовлення і вручну, що робить її не таким дешевим матеріалом. Володіє благородної колірною гамою і нагадує середньовічні замки. Є одним з найбільш міцних і довговічних матеріалів.

Облицювальна цегла різноманітна за кольором і формою, що розширює її застосування. Деякі види відрізняються особливою мерехтливої ​​поверхнею, яку можна отримати шляхом нанесення спеціального розчину, до складу якого входить скло.

Незважаючи на безліч варіацій зовнішнього вигляду, облицювальна цегла повинна володіти параметрами, регламентованими ГОСТ, де вказані її допустимі форми, порожнечі, розміри, товщина, навантаження. Вона не повинна мати дефектів, браку, тріщин.

Зовні вона може бути різноманітною як за кольором, так і за формою, типом поверхні, текстурою, рельєфом і т.д.

Облицювальна цегла

Існує безліч технологій виробництва різних типів облицювальної цегли, і кожна з них вносить свої особливості на її поверхню, що робить цеглу багатогранною і різностороньою в використанні. Завдяки різноманітним візерункам і малюнкам на лицьовій стороні, вона часто надає будівлям ексклюзивний вид. Її також називають фасонною, так як вона може володіти гладкими, закругленими краями і широко використовуватися у виготовленні карнизів і декоративних сходів.

Лицьова цегла має масу властивостей для вирішення різних завдань: міцність, краса, довговічність, теплоізоляція, вологостійкість, різноманітність форм і розмірів, забарвлень роблять матеріал популярним і найдоступнішим за співвідношенням ціни і якості. Камінь є хорошим вибором для реалізації самих незвичайних проектів.